88 команд зі всієї України. Черкаси стали столицею учнівського спорту. В обласному центрі пройшли фінали “Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч” із шахів і баскетболу 3х3.

Протягом двох днів Черкаси приймали фінальні змагання, які об’єднали найсильніші шкільні команди з усіх регіонів України. Право виступати на національному рівні учасники вибороли, пройшовши шкільний, територіальний, районний та обласний етапи.Загалом на Черкащину завітали команди з 23 регіонів України: від Закарпаття до Луганщини, від Чернігівщини до Одещини. 

“Потужні хлопці та дівчата, максимально заряджені позитивом, – наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. – Попереду в них – запеклі батли. Команди вже довели свою першість на всіх етапах ліг. Тепер борються за кубок чемпіонів. Уболіваємо!”

“Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч” проводять за ініціативи Президента Володимира Зеленського під гаслом “РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО”. Змагання проходять щорічно з вересня по червень серед учнів закладів загальної середньої освіти України. 

Загалом у нинішньому сезоні взяли участь понад мільйон школярів.

У церемонії нагородження взяли участь начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець, заступниця Черкаського міського голови Анастасія Чубіна, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов, а також інші посадові особи, представники спортивних федерацій та державних установ.

Схожі записи