В Широківській громаді відкрили новий Центр безпеки. Це вже другий такий центр в Запорізькій області, збудований під час повномасштабного вторгнення.

Будівництво центру стартувало наприкінці листопада 2023 року. Наразі роботи повністю завершені. В Центрі безпеки працюватимуть КП «Місцева пожежно-рятувальна служба», поліцейські офіцери громади та офіцери-рятувальники. В будівлі є приміщення для персоналу, гараж для трьох одиниць техніки та сучасний диспетчерський пункт, на який надходять зображення з камер спостереження. Центр обладнаний генератором та автономною котельнею – на випадок перебоїв з електропостачанням, а також укриттям.

“Дуже приємно, що навіть у важкі часи громада рухається вперед. Ми отримали сучасну будівлю та нову техніку. Вдячні всім партнерам, які допомогли реалізувати цей складний проєкт. Мені і моїй команді все подобається. Приємно буде працювати”, – поділився враженнями начальник КП «Місцева пожежно-рятувальна служба» Широківської громади Юрій Чернов.

У складі Широківської громади – 35 населених пунктів та понад 100 дачних кооперативів. Крім того, через громаду проходить траса Запоріжжя – Дніпро. Центр безпеки розташований таким чином, щоб рятувальники та поліцейські в найкоротший термін змогли прибути на місце ДТП чи надзвичайної події на будь-якій локації в громаді.

“Центр безпеки в Широківській громаді – це важливий результат реалізації Обласної програми сприяння розвитку популяризації добровольчого пожежного руху, а також створення й підтримки пожежно-рятувальних підрозділів. Новий центр дозволить швидше й ефективніше реагувати на надзвичайні ситуації. Його робота буде спрямована на порятунок життя і здоров’я людей та локалізацію надзвичайних ситуацій. Створення Центру безпеки – це ще один важливий крок до того, щоб жителі Широківської громади почувалися спокійніше і впевненіше. Це безпека не на словах, а в реальних діях”, – підсумував в. о. директора Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької ОДА Андрій Булавінов.

Схожі записи